Strona główna / Siatkówka
30-09Druga liga w Zatorze!
Mistrzostwo Świata polskich siatkarzy to wspaniały wyczyn drużyny Stephana Antigi ogromna radość polskich kibiców. Jednak dla zatorskich sympatyków  piłki siatkowej mamy kolejną dobrą informację.
23-06Narodowy Dzień Sportu – Minisiatkówka w Zatorze
W sobotę 14 czerwca na hali sportowej ZSO w Zatorze rozegrano Turniej Minisiatkówki. Dziewcząt klas 3 i 4 szkoły podstawowej. Turniej oficjalnie został zgłoszony jako impreza rozgrywana w ramach Narodowego Dnia Sportu! Na zaproszenie UKS SOKÓŁ odpowiedziały kluby i szkoły ze Świnnej Poręby oraz z Wysokiej...
09-06Młode siatkarki Sokoła Zator zbierają doświadczenia przed nadchodzącym sezonem.
Kadetki, czyli nasza młodzieżowa drużyna Sokoła, wzięła udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej w Świnnej Porębie. W imprezie uczestniczyły drużyny z Andrychowa, Kęt, Tomic, Załucznego, Czech , Witkowic oraz zespół gospodarzy turnieju...
15-04Maraton w Sokole
Miniony weekend był prawdziwym maratonem dla zatorskiego UKS Sokół. Od piątku siatkarki III ligowej drużyny seniorek walczyły w półfinałowym turnieju o awans do II ligi. Najmłodsze zawodniczki sekcji siatkówki  zagrały w turnieju drużyn gimnazjalnych, a kolarze zainaugurowali sezon MTB  w Białymstoku.
11-03Młode siatkarki zatorskiego Sokoła
Pierwsze zwycięstwo najmłodszej drużyny zatorskiego Sokoła w Oświęcimskiej Lidze Siatkówki. Po serii rozstrzygnięć w poprzednich meczach dopiero po tie breacku, które padły łupem naszych rywali przyszedł czas na zwycięstwo.
05-02Siatkarki na fali – Stary Sącz poległ w Zatorze
Kolejny bardzo dobry mecz naszych siatkarek i kolejny skuteczny rewanż w rundzie mistrzowskiej. Już tylko cztery drużyny liczą się w grze o prawo awansu do II ligi piłki siatkowej kobiet. Jak na razie, nasza drużyna wychodzi zwycięsko z pojedynków z najmocniejszymi ekipami rozgrywek.
12-12Złote medale na Mikołajki. „Przedszkole w Ruchu”
Prezenty? kto ich nie lubi? Zwłaszcza gdy czeka się na nie z niecierpliwością. Aby ten dzień , tak ważny dla naszych pociech, stał się niezapomnianym przeżyciem, UKS Sokół oraz ZSO w Zatorze zaprosili kolejny raz grupę przedszkolną na Mikołajkowe zajęcia promujące sport dla przedszkolaków w Gminie Zator...
10-12Sport, Przyszłość, Edukacja – Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Gimnazjalnych
Cztery gimnazja wzięły udział w turnieju zorganizowanym przez ZSO Zator. Siatkarskie reprezentacje szkół z Tomic, Witkowic, Wysokiej i Zatora zmierzyły się w walce o Puchar ZSO Zator. Sport – Przyszłość – Edukacja, to hasło główne imprezy, która była również mikołajkową niespodzianką dla miłośników piłki siatkowej.
06-12Przedszkolaki znów na sportowo
Kolejna grupa zatorskich przedszkolaków wzięła udział w zajęciach sportowych organizowanych wspólnie przez ZSO Zator i UKS Sokół. To już druga akcja promocji sportu i dyscyplin sportowych wśród najmłodszych.
03-12Fotel lidera zwolniony
Drugą pozycję w tabeli zajmuje drużyna siatkarek po pierwszym swoim przegranym meczu. Pomimo klasy rywala mecz ten przegrywamy po dużej ilości błędów własnych, zwłaszcza w przyjęciu zagrywki przeciwnika. To właśnie zagrywka, zwłaszcza zawodniczki nr 1 z Popradu przesądziła o losach tego spotkania. Wynik przy odrobinie szczęścia mógł wyglądać zupełnie inaczej.
19-11Zator liderem tabeli III ligi siatkówki!
Po pięciu kolejkach trzecioligowych zmagań, nasze siatkarki wciąż niepokonane. Wygrana w sobotnim meczu z Krynicą Zdrój, pozwoliła seniorskiej drużynie Sokoła, objąć pozycję lidera tabeli. Po blisko 200km podróży do miasta Kiepury i Nikifora siatkarki przystąpiły do blisko godzinnej rozgrzewki.
19-11Seria zwycięstw siatkarek wciąż trwa!
Wspaniała passa jakiej jeszcze nie było i czwarta wygrana z rzędu naszych siatkarek, ale… Psychologia sportu to coś, co warunkuje większość sportowych sukcesów. Jak jest jej rola coraz częściej możemy się przekonać obserwując sportową rywalizację na każdym poziomie.
14-11Sportowe przedszkole
Siatkówka w przedszkolu… dlaczego nie? Jest listopadowy piątek, godzina 8.50. Przez boisko szkolne maszeruje grupka przedszkolaków wraz z wychowawcą… Dokąd o tej porze ? Na spacer? -Wielu z nas tak by pomyślało, lecz tym razem, celem przedszkolaków była hala sortowa ZSO w Zatorze...
23-10Siatkarki z kompletem zwycięstw. Tym razem pokonały Kraków.
Drużyna Salosu Kraków przyjechała do Zatora mocno zmotywowana i żądna zwycięstwa. Przemawiała za tym chociażby ich wysoka ubiegłoroczna pozycja w lidze, oraz fakt, że w ostatnim springu pokonały drugoligowy zespół AZS UEK Kraków 3:0. W tym sezonie, Salos dokonał dodatkowych wzmocnień a ich „siła rażenia” widoczna była już podczas przedmeczowej rozgrzewki.
16-10Siatkarki wygrywają z Sandecją Nowy Sącz
Po ciężko przepracowanych długich miesiącach przygotowań, po hektolitrach potu wylanych podczas obozu i treningów, po kilku meczach kontrolnych, nadszedł wreszcie ten dzień – inauguracja sezonu rozgrywek o Mistrzostwo III Ligi Piłki Siatkowej Kobiet.
24-09IV PUCHAR BURMISTRZA ZATORA w piłce siatkowej kobiet
Na bardzo wysokim poziomie sportowym, odbywał się czwarty turniej o Puchar Burmistrza Zatora w piłce siatkowej kobiet. Do zawodów przystąpiły trzy drużyny.
25-06Sportowe Lato w Zatorze
Inaugurację letnich imprez sportowych w Gminie Zator rozpoczął turniej piłki siatkowej o Puchar UKS SOKÓŁ.W sobotę 22 czerwca, na obiektach ZSO Zator rywalizowały dziewczęta z klas gimnazjalnych zrzeszone w Uczniowskich Klubach Sportowych.
18-03Sport, zabawa i już tradycja
To już siódma edycja wspaniałej inicjatywy uczczenia Święta Kobiet w „wersji” sportowej. Do tegorocznej imprezy w regulaminowym terminie zgłosiło się 5 drużyn. O popularności imprezy świadczy spore zainteresowanie ekip spoza Gminy Zator co potwierdza ilość zapytań o możliwość udziału w turnieju drużyn z Krakowa czy okolic Nowego Targu.
29-03Zator wygrywa z Popradem Stary Sącz
Znakomicie dla naszych zawodniczek rozpoczął się mecz rewanżowy z Popradem Stary Sącz. Siatkarki Cordii Plus dość szybko uzyskały kilku punktowe prowadzenie...
11-03III turniej piłki siatkowej o Mistrzostwo Gminy Zator
a bardzo wysokim poziomie sportowym stał III turniej piłki siatkowej o Mistrzostwo Gminy Zator. Drużyny reprezentujące sołectwa i osiedla rywalizowały również o Puchar Przechodni Burmistrza Zatora. Dotychczas posiadaczami tego trofeum byli zawodnicy Morysiny (2011) i Podolsza (2012).
22-02Nasze siatkarki wciąż niepokonane w III lidze
Drużyna Cordii Plus Zator po raz kolejny zwycięża. Passa wygranych pojedynków trwa już od pięciu kolejek. Do tego, ku olbrzymiej radości kibiców, w tym sezonie nasze zawodniczki nie przegrały u siebie ani jednego spotkania! Niewiele ekip może się pochwalić takim wynikiem.
15-02Nasze siatkarki ponownie wygrywają i awansują
Pojedynki z Orłem Witkowice zawsze były trudne i zawsze były o wysoką stawkę. Ostatnimi laty to właśnie od wyników pojedynku w Witkowicach ważyły się losy, chociażby naszego awansu z IV do III ligi. Tym razem ewentualne zwycięstwo na parkiecie Orła, daje naszym zawodniczkom awans do grupy z prawem walki o II ligę i to na dwie kolejki przed zakończeniem pierwszej rundy.
05-02Siatkarskie Derby Powiatu znów dla Zatora
Spotkanie z Kęczaninem Kęty, to oprócz derbów również walka o miano najlepszej drużyny Małopolski Zachodniej, a przede wszystkim o pozycje w tabeli III ligi. Po wygranej z Podkarpaciem Bobowa, Krynicą i uzyskaniu 3punktów za mecz z Iskrami Chełmiec, naszej drużynie zaświeciło się zielone światło na awans do czołowej szóstki zespołów walczących o Mistrzostwo i awans. Warunek jest jeden, do końca sezonu musimy wygrać wszystkie spotkania a pozostały nam pojedynki z Kętami, Orłem Witkowice i Ekstrimem Gorlice.
16-11Seria zwyciestw naszych siatkarek-Kraków pokonany
Rekordowa ilość kibiców i rekordowa dawka emocji w zatorskiej hali, podczas meczu naszych siatkarek. Dla licznie zgromadzonych kibiców siatkarki Zatora zafundowały nie lada dreszczowiec. Widzowie, którzy przybyli również z Oświęcimia, Kęt, Wadowic i z Zatorszczyzny, tylko w pierwszym secie i połowie drugiego mogli oglądać „zwykły” mecz siatkówki.
25-09Siatkarki zagraly o Puchar Burmistrza
Rozgrywki w trzeciej lidze siatkówki kobiet ruszają dopiero za trzy tygodnie, ale już w sobotę (15 września) na parkiecie w hali sportowej w Zatorze można było zobaczyć zawodniczki naszej drużyny, które wspólnie z siatkarkami KU AZS UŚ Katowice oraz MOSM Tychy rywalizowały w Turnieju o Puchar Burmistrza Zatora. Zwycięzcę zawodów wyłoniły mecze, rozegrane sposobem: „każdy z każdym”.
29-08Mistrzostwo Polski dla Gabrieli Wojtyły z Graboszyc
Rekordowa ilość kibiców i rekordowa dawka emocji w zatorskiej hali, podczas meczu naszych siatkarek. Dla licznie zgromadzonych kibiców siatkarki Zatora zafundowały nie lada dreszczowiec. Widzowie, którzy przybyli również z Oświęcimia, Kęt, Wadowic i z Zatorszczyzny, tylko w pierwszym secie i połowie drugiego mogli oglądać „zwykły” mecz siatkówki.
07-08Sukces siatkarek w Atri Cup Italy 2012
Bardzo dobry występ zaliczyły nasze siatkarki w międzynarodowym turnieju Atri Cup 2012. Wyjazd do Włoch to swego rodzaju nagroda za całosezonową ciężką pracę dla zawodniczek. Zaproszenie jest też wyróżnieniem dla naszego klubu, który do Atri jedzie już po raz trzeci, tym razem obok SMS Płomień Sosnowiec jako drugiej ekipy reprezentującej Polskę.
14-11Juniorki "Sokoła" na czele tabeli
Z kompletem zwycięstw zakończyły juniorki UKS Sokół pierwszy turniej Młodzieżowej Ligi Siatkówki Dziewcząt.
07-03ŚWIĘTO KOBIET NA SPORTOWO
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET O PUCHAR BURMISTRZA ZATORA...
14-01ZWYCIĘSKA SERIA SIATKAREK TRWA
Mocnym akcentem zakończyły zmagania w rundzie zasadniczej IV ligi siatkarki Sokoła Zator, pokonując na wyjeździe Płomień Limanowa. Mimo gry w mocno okrojonym składzie i tylko z jedną rezerwową nasze siatkarki utrzymały wysoki poziom gry, jaki prezentują od dłuższego czasu i pewnie zwyciężyły 3:0. Przypomnijmy, że w siedmiu ostatnich meczach z rzędu, zawodniczki Sokoła zdobywały punkty do ligowej tabeli.
21-09Siatkarki grały o Puchar Burmistrza Zatora
Zwycięstwem UKS Sokół Zator zakończył się turniej o Puchar Burmistrza Zatora w Piłce Siatkowej Kobiet. Do turnieju przystąpiły zespoły: MKS Skawa Wadowice, MKS Andrychów i UKS Sokół Zator. Do konfrontacji z trzecioligowcami zatorzanki  przystąpiły bez kompleksów i ku zaskoczeniu wszystkich, pewnie zwyciężyły w obydwu spotkaniach...
02-11Turniej piłki siatkowej o Puchar Burmistrza Zatora
Fotogaleria
22-10SERIA ZWYCIĘSTW ZATORSKICH SIATKAREK
W końcowej fazie okresu przygotowań do rozgrywek ligowych, reprezentacja Zatora rozegrała pięć spotkań kontrolnych. Za sparingpartnerów wybrano kolejno: Tomice, ALPS Wadowice, Radoczę, Wawel Kraków i Jockera Oświęcim. Te dwie ostatnie drużyny to bezpośredni rywale z IV ligi, z którymi zawodniczki UKS Sokół już niebawem powalczą o cenne ligowe punkty. 
21-04ŚWIĘTO KOBIET NA SPORTOWO
Tradycyjnie już w hali sportowej ZSO Zator, 8-go marca odbył się turniej piłki siatkowej z okazji Dnia Kobiet. W turnieju prawo startu miały oczywiście wyłącznie zespoły kobiece, które na sportowo postanowiły spędzić swoje święto.  
25-11MARATON SIATKÓWKI W ZATORSKIEJ HALI
Ponad dziesięć godzin trwał Gminny Turniej Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn. W imprezie wzięło udział 11 drużyn, 5 kobiecych i 6 męskich. Najliczniej reprezentowane ekipy to Volley Team Zator Szkółka Siatkówki, Laskowa i Skawa Podolsze. Wszystkie te drużyny zgłosiły swoje reprezentacje zarówno w turnieju kobiet jak i mężczyzn.
19-06Zator Volley wygrywa ligę!
Turniej finałowy rozegrany podczas Święta Siatkówki w Zatorze zadecydował o kolejności w tabeli Zatorskiej Ligi Piłki Siatkowej.
Ilość odwiedzin: